No trešdienas, 12.janvāra, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi tuvākajām dienām pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Līdz ar lietpratēju trases atvēršanu, slēpošanas kalns darba dienās būs atvērts plkst. 15.00-22.00, taču kalna darbībā ir iespējamas izmaiņas, tādēļ aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai slēpošanas kalna mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

Atgādinām, ka slēpošanas kalna maksas pakalpojumi pieejami “zaļajā” drošības režīmā un tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Rezervāciju var veikt lietotnē Bookla, bet apmeklētāju ērtībai esam ieviesuši iespēju rezervēt apmeklējumu arī caur mājaslapu.

Šobrīd slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase, pieejams arī bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuru nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas.

Piedzīvojumu parka teritorijā uz dabīgā sniega seguma apmēram 2 km garumā pieejama arī distanču slēpošanas trase. Trasē izveidotas pēdas slēpošanai klasiskajā stilā un slīdsolī, nodrošināts arī apgaismojums vakara tumšajās stundās. Slēpošanas kalna inventāra nomā ierobežotā skaitā pieejams arī inventārs distanču slēpošanai. Apmeklējuma rezervācija uz distanču slēpošanas trasi nav jāveic, bet jāievēro spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu!