Pacēlāja operatora vakancei aicinām pieteikties pretendentus ar labām komunikācijas spējām un pozitīvu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt komandā, augstu atbildības sajūtu, kā arī spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus, vadoties pēc instrukcijas.  
Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma.

Galvenie darba pienākumi ir sekot līdzi, lai apmeklētāji stingri ievērotu drošības noteikumus, palīdzēt tiem pie pacēlājiem, palīdzēt administratoriem inventāra izsniegšanā, operatīvi reaģēt uz radušies sarežģījumiem ar pacēlāju (piemēram, tā apstāšanos) un patstāvīgi pieņemt lēmumus problēmas risināšanai, vadoties pēc instrukcijas.

Maiņu darbs. Iespējams savienot ar studijām. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes no 2.337 EUR/h. Darbinieks saņem Olimpiskā centra “Ventspils” darbinieka karti, kas dod iespēju apmeklēt tā struktūrvienību sniegtos pakalpojumus bez maksas (atlētikas zāle, SPA, beldbaseins u.c.). 

Pieteikties darbam iespējams līdz 14.janvārim, nosūtot CV un īsu motivācijas vēstuli brīvā formā uz e-pastu  . 
Izvēloties pretendentus, galvenokārt, tiks vērtēta motivācija, attieksme pret darbu un komunikācijas spējas. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā.

Pieteikties vakancei