Starptautiskās sniega dienas ietvaros, 2016. gada 17. janvārī, Lemberga hūtē notika dažādi izklaides un sporta pasākumi. Sniega dienas ietvaros iedzīvotāji tika aicināti uz distanču slēpošanu ar mērķi noslēpot veselības apļus. Līdzīgs pasākums noteikti notiks arī 2017. gada janvārī!

Katrs distanču slēpošanas dalībnieks, kurš apli veica laika posmā no plkst.12.00 līdz plkst.14.00, saņēma Sniega dienas sertifikātu. 

Sniega dienas ietvaros Lemberga hūtē bija iespēja izmēģināt arī dažādus nestandarta braucamrīkus no Ghetto Bikes - SnowBikes, BoardBikes, kā arī Latvijā līdz šim vēl neiepazīto produktu - Sled Dogs sniega slidas.

Ikviens, kurš māk slidot vai braukt ar skrituļslidām, mācēs arī braukt ar Sled Dog sniega slidām. No tehniskā viedokļa Sled Dogs ir pasaulē pirmās patentētās sniega slidas – tās sastāv no viegla zābaka, kura pamatnei piestiprināta neliela izmēra slēpe ar metāla šķautnēm, kas dod maksimālu kustības kontroli. Sniega slidas apvieno slaloma un snovborda izaicinājumu ar skrituļslidu un parasto slidu kustības brīvību. Lemberga hūtē bija pieejami četri sniega slidu pāri,kurus bez maksas varēja izmēģināt, kā arī veikt stafetes posmu, kur ātrākie ieguva balvas. Stafetes posms tiks izveidots arī sniega riteņiem, kur varēs piedalīties ikviens interesents. Ghetto Bikes ir velo entuziastu biedrība, kas izgatavo dažādus nestandarta braucamos, kā arī organizē sporta apmācības un treniņus.

BoardBikes ir unikāls ziemas, sniega sporta inventārs, kas apvieno velo braukšanu ar snovboardingu.

Tika iekurināts arī ugunskurs, kur ikviens bija aicināts cept līdzi paņemtās desiņas, vai vienkārši sasildīties. Slēpošanas dienas dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju un labu garastāvokli.