Uzsākta sniega pūšana Lemberga hūtē!

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” 12. janvāra vakarā tika sagaidīti piemēroti laika apstākļi sniega pūšanai un tika iedarbināti seši sniega lielgabali. Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka slēpošanas trasi atvērs 17.janvārī plkst. 15:00.

„Lemberga hūtē” gaida salu!

Līdz ar ziemai atbilstošiem laika apstākļiem un balto sniega segu ventspilniekiem aktuālas kļūst norises slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”. Daļa mazo ventspilnieku jau ir paspējuši baudīt priekus ragaviņu kalniņā, tomēr slēpošanas trases un snovparku vēl t

Piedzīvojumu parkā notiek starpsezonas darbi

Piedzīvojumu parkā starp aktīvajām ziemas un vasaras sezonām notiek dažādi saimnieciski darbi. Starpsezonā Piedzīvojumu parkā ir nodarbinātas septiņas personas, kas veic nepieciešamos sezonas sagatavošanas darbus.

Ventspils Piedzīvojumu parkā nofilmēts Japānas populārākais TV šovs

Februāra izskaņā Ventspils Piedzīvojumu parkā tika filmētas epizodes populārākajam Japānas televīzijas šovam “ITteQ let’s Challenge the World”, kura auditorija ir 20 miljonu skatītāju. Japānas šova aktieri Piedzīvojumu parkā izmēģināja vienu no ekstrēmāka

Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” noslēdz sezonu!

Pilsētā katru dienu arvien vairāk jūtamas ienākam pavasara vēsmas. Arī sala periodu un sniegotas ziemas dienas vairs nesola, līdz ar to slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” sezona ir noslēgusies.