• Piedzīvojumu parkā visām ģimenēm, uzrādot apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karti) – atlaide -20%;
  • Personām ar invaliditāti (uzrādot apliecību) atlaide -15%
  • Grupām:
    • 10 - 19 personas atlaide -10%;
    • 20 un vairāk personas atlaide -15%

 Piedzīvojumu parkā dzimšanas un vārda dienu svinētājiem tiek piedāvātas īpašas atlaides atrakcijāmApmeklējums iepriekš jāpiesaka, un apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām. 

  • Dzimšanas vai vārda dienas gaviļniekam* 50% atlaide
  • Svinību dalībniekiem (5 - 9 personas) 20% atlaide
  • Svinību dalībniekiem (10 un vairāk personas) 30% atlaide

Atlaide ir spēkā atrakciju zonas atrakcijām, atrakciju komplektiem un virvju trases "Kaķa taka" apmeklējumam. Apmeklētāji var izmantot tikai viena veida atlaidi.

*Jubilāriem, dzimšanas dienu, vārda dienu svinētājiem pakalpojumu cenas ar atlaidi piemērojamas, ja tiek uzrādīts personu apliecinošs dokuments

Olimpiskā centra “Ventspils” dāvanu karte būs lietderīga un piemērota jebkurā situācijā.  Tā ir dāvana, kas vairo pozitīvu enerģiju, kas uzlabo veselību un dod spēku. Aktīvā atpūta būs laba dāvana gan Dzimšanas un vārda dienās, gan kā pateicība, gan kā draudzības apliecinājums.

Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai tagad pieejamas vienotas, jauna dizaina dāvanu kartes, kas būs piemērota un lietderīga dāvana ikvienam!

Galvenā jaunās dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, baudīt ziemas priekus slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, kā arī priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai varbūt pat baudīt vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu.

Dāvanu kartes var iegādāties Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Tās ir pieejamas par dažādām summām, un dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Dāvanu kartes izklaidei Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kā arī nakšņošanai Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā elektroniski iespējams iegādāties www.lieliskadavana.lv un www.gribuatpusties.lv.

Olimpiskā centra dāvanu kartes būs laba dāvana ne tikai saviem tuviniekiem, bet arī kolēģiem. Arī uzņēmumu vadītāji ir aicināti saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm pasniegt šīs dāvanu kartes.

Informācija par dāvanu kartēm www.piedzivojumuparks.lv, www.udensparks.lv un www.ocventspils.lv.