Atkal pieejama iesācēju trase!

Ziema ir atgriezusies, un no sestdienas, 22.janvāra, plkst. 12.00 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase.

“Lemberga hūtē” ziema turpinās!

Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un dis

“Lemberga hūtē” atvērta lietpratēju trase!

No trešdienas, 12.janvāra, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi tuvākajām dienām pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Slēpošanas kalnā atvērts snovparks

Lai paplašinātu ziemas sporta aktivitāšu iespējas slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”, no 7.janvāra plkst. 15.00 kalna nogāzē, blakus iesācēju trasei, būs atvērts arī snovparks.

Slēpošanas kalnā pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš

No 6.janvāra plkst. 15.00 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi ir pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Uz laiku pieejama tikai mācību trase

Jaunais gads iesācies ar mainīgiem laikapstākļiem, kas ietekmējuši arī slēpošanas kalna “Lemberga hūte” darbību, kā rezultātā no pirmdienas, 3.janvāra, apmeklētājiem būs pieejama tikai mācību trase.

Slēpošanas kalnā atvērta lietpratēju trase!

No otrdienas, 28.decembra, slēpošanas kalnā būs atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi 28. un 29.decembrim no plkst. 10.00 pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Darba laiki gada nogalē

Aicinām iepazīties ar slēpošanas kalna "Lemberga hūte" darba laikiem gada nogalē un Jaunajā gadā:

Kā sezonu sagaida "Lemberga hūtē"

Aizvadītajā nedēļā pēc cītīgiem sniega pūšanas un citiem sagatavošanas darbiem sezonu varēja uzsākt slēpošanas kalns Lemberga hūte, kura nogāzēs kustība turpinās, arī neskatoties uz šobrīd nelabvēlīgajiem laika apstākļiem.