Dāvanu kartes arī elektroniski

Ziemassvētku dāvināšanas laikā piedāvājam iespēju dāvanu karti iegādāties elektroniski Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapā www.ocventspils.lv, kā arī aktīvās atpūtas objektu mājas lapās www.lembergahute.lv, www.piedzivojumuparks.lv, www.udensparks.lv

Topošās rodeļu trases servisa ēkai Spāru svētki

Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 14:00 tiks atzīmēti Spāru svētki Piedzīvojumu parka rodeļu trases servisa ēkai, kas ir svarīgs atskaites punkts rodeļa trases būvniecības projekta īstenošanā.

Atkal pieejama iesācēju trase!

Ziema ir atgriezusies, un no sestdienas, 22.janvāra, plkst. 12.00 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase.

“Lemberga hūtē” ziema turpinās!

Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un dis

“Lemberga hūtē” atvērta lietpratēju trase!

No trešdienas, 12.janvāra, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi tuvākajām dienām pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Slēpošanas kalnā atvērts snovparks

Lai paplašinātu ziemas sporta aktivitāšu iespējas slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”, no 7.janvāra plkst. 15.00 kalna nogāzē, blakus iesācēju trasei, būs atvērts arī snovparks.