Slēpošanas kalns joprojām atvērts!

Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase un bērnu ragaviņu kalniņš.

Pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase

Slēpošanas kalnā no trešdienas, 8.decembra, plkst.15.00 ziemas prieku baudīšanai pieejams bērnu ragaviņu kalniņš. Uz to nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās 40 bezmaksas ragaviņas.

Lemberga hūtē ziemas sezonas pēdējie mirkļi!

Pavasarīgā gaisa temperatūra ir nepielūdzama, un sniega sega slēpošanas kalnā kūst ļoti ātri. Vēl šodien, 25.februārī, slēpošanas kalna nogāzes ir atvērtas apmeklētājiem. Pakalpojumu izmantošanai tiks piešķirta 50% atlaide.

Noslēdz ziemas sezonu ar atraktīvu nobraucienu Lemberga hūtē!

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris,un arī slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ līdz 28.februārim aicinām visus aktīvās atpūtas cienītājus individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros veikt atraktīvus un krāšņus nobraucienus

Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām atvērts!

Neskatoties uz atkušņa iestāšanos, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” darbu turpina. Slēpošanas kalnā joprojām darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, uz kurām jāveic iepriekšēja rezervācija lietotnē Bookla.