Slēpošanas kalnā pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš

No 6.janvāra plkst. 15.00 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi ir pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Uz laiku pieejama tikai mācību trase

Jaunais gads iesācies ar mainīgiem laikapstākļiem, kas ietekmējuši arī slēpošanas kalna “Lemberga hūte” darbību, kā rezultātā no pirmdienas, 3.janvāra, apmeklētājiem būs pieejama tikai mācību trase.

Slēpošanas kalnā atvērta lietpratēju trase!

No otrdienas, 28.decembra, slēpošanas kalnā būs atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi 28. un 29.decembrim no plkst. 10.00 pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Darba laiki gada nogalē

Aicinām iepazīties ar slēpošanas kalna "Lemberga hūte" darba laikiem gada nogalē un Jaunajā gadā:

Kā sezonu sagaida "Lemberga hūtē"

Aizvadītajā nedēļā pēc cītīgiem sniega pūšanas un citiem sagatavošanas darbiem sezonu varēja uzsākt slēpošanas kalns Lemberga hūte, kura nogāzēs kustība turpinās, arī neskatoties uz šobrīd nelabvēlīgajiem laika apstākļiem.

Slēpošanas kalns joprojām atvērts!

Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase un bērnu ragaviņu kalniņš.

Pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase

Slēpošanas kalnā no trešdienas, 8.decembra, plkst.15.00 ziemas prieku baudīšanai pieejams bērnu ragaviņu kalniņš. Uz to nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās 40 bezmaksas ragaviņas.