Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" aicina darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot darba pieredzi darbā ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz administratora un pacēlāja operatora amatiem.

Pieteikties darbam iespējams līdz 14.janvārim, nosūtot CV un īsu motivācijas vēstuli brīvā formā uz e-pastu   .
Izvēloties pretendentus, galvenokārt, tiks vērtēta motivācija, attieksme pret darbu un komunikācijas spējas. Sazināsimies personīgi ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā.

Īss apraksts par vakancēm:

Administratora vakancei aicinām pietekties pretendentus ar labām komunikācijas spējām un pozitīvu attieksmi pret darbu, latviešu un krievu valodas zināšanām, augstu darba precizitāti, vēlmi strādāt komandā un augstu atbildības sajūtu.
Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma.

  • Galvenie darba pienākumi ir klientu apkalpošana – inventāra izsniegšana un darījumu reģistrēšana kases aparātā. Darbs ir ļoti dinamisks, kā arī pie inventāra izsniegšanas jābūt labai fiziskajai sagatavotībai.  
  • Maiņu darbs. Iespējams savienot ar studijām. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.754 EUR/h. 

Pacēlāja operatora vakancei aicinām pieteikties pretendentus ar labām komunikācijas spējām un pozitīvu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt komandā, augstu atbildības sajūtu, kā arī spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus, vadoties pēc instrukcijas.  
Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma.

  • Galvenie darba pienākumi ir sekot līdzi, lai apmeklētāji stingri ievērotu drošības noteikumus, palīdzēt tiem pie pacēlājiem, palīdzēt administratoriem inventāra izsniegšanā, operatīvi reaģēt uz radušies sarežģījumiem ar pacēlāju (piemēram, tā apstāšanos) un patstāvīgi pieņemt lēmumus problēmas risināšanai, vadoties pēc instrukcijas.
  • Maiņu darbs. Iespējams savienot ar studijām. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes no 2.337 EUR/h.