Iestājoties sala periodam, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” notiek sniega pūšana ar sniega lielgabaliem. No 21.decembra par prieku mazajiem ziemas prieku cienītājiem ir atvērts bērnu kalniņš, ko var apmeklēt un izmantot tur esošās ragaviņas bez maksas. Bet no sestdienas, 22.decembra, plkst.18.00 ziemas prieku baudītājiem tiks piedāvāta arī kameršļūkšanas trase un mācību trase ar lenšu pacēlāju.

Aicinām apmeklētājus būt apzinīgiem un rūpēties par drošu izklaidi, ievērojot kārtības noteikumus slēpošanas kalnā. Bērnu kalniņā pārvietošanās ar kājām notiek pa kalna malu, netraucējot tiem, kas laižas no kalna ar ragaviņām. Bērnu kalniņā kārtību uzrauga instruktori, tomēr pieaugušos aicinām būt vērīgiem un neatstāt bērnus uz kalniņa bez uzraudzības.

Aktuālāko informāciju par slēpošanas kalnu, darba laikiem, kā arī informāciju par pakalpojumu cenām lūdzam skatīt mājas lapā www.lembergahute.lv. Mājas lapā uz kalnu var palūkoties arī caur divām web kamerām.
Gaidot ziemas sezonu, slēpošanas kalnā ir sagatvots viss inventārs, pieejama arī slēpju un snovborda dēļu apkope, kā arī uz vietas ir iespēja iegādāties dāvanu kartes.

Vēlam sirsnīgus, prieka pilnus un gaišus Ziemassvētkus!