Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ar sniega lielgabaliem ir izveidota sniega sega un ventspilnieki ir aicināti 12. februārī ar dažādām aktivitātēm kalnā atzīmēt Sniega dienu. Tās ietvaros iedzīvotāji no plkst. 11:00 - 15:00 varēs piedalīties dažādās atraktīvās stafetēs, kas būs paredzētas gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Visām komandām būs iespēja tik pie balvām, jo plkst. 16:00 notiks labākās komandas apbalvošana un balvu izloze starp visām komandām.

Sniega dienā no 11:00 – 16:00 būs iespēja izmēģināt arī Sled Dogs sniega slidas. Ikviens, kurš māk slidot vai braukt ar skrituļslidām, mācēs arī braukt ar Sled Dog sniega slidām. No tehniskā viedokļa Sled Dogs ir pasaulē pirmās patentētās sniega slidas – tās sastāv no viegla zābaka, kura pamatnei piestiprināta neliela izmēra slēpe ar metāla šķautnēm, kas dod maksimālu kustības kontroli. Ar sniega slidām būs iespējams veikt stafetes posmu “OptiBet ātruma nobrauciens”, kur ātrākie tiks pie vērtīgām balvām.

Informējam, ka jau no ceturtdienas, 9.decembra, plkst. 18.00 kalnā darbosies slēpošanas trase ar diviem pacēlājiem, iesācēju kalniņš, ragaviņu kalniņš un kameršļukšanas trase.  Aktuālāko informāciju par slēpošanas kalnu, kā arī informāciju par pakalpojumu cenām lūdzam skatīt mājas lapā www.lembergahute.lv, tur aplūkojamas arī divas web kameras.