Ziema ir atgriezusies, un no sestdienas, 22.janvāra, plkst. 12.00 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi sestdienai, svētdienai un pirmdienai ir pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Lietpratēju trase, ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase pagaidām nebūs pieejama.

Slēpošanas kalns darba dienās būs atvērts plkst. 15.00-20.00, bet brīvdienās plkst. 12.00-20.00, taču atkarībā no pieprasījuma, darba laiks var tikt pagarināts līdz plkst. 22.00.

Atgādinām, ka slēpošanas kalna "Lemberga hūte" maksas pakalpojumi pieejami “zaļajā” drošības režīmā un tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Rezervāciju var veikt lietotnē Bookla, bet apmeklētāju ērtībai esam ieviesuši iespēju rezervēt apmeklējumu arī caur mājaslapu.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Olimpiskā centra “Ventspils” un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sociālo tīklu kontos. Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv

 

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu!