Aicinām iepazīties ar informāciju, kas jāņem vērā pirms slēpošanas kalna “Lemberga hūte” apmeklējuma.

  1. Kalna apmeklēšana tikai epidemioloģiski drošā vidē.

Atbilstoši aktuālajiem Ministru Kabineta noteikumiem šobrīd slēpošanas kalns darbosies “zaļajā” drošības režīmā.

Pakalpojumi pieejami:

  • apmeklētājiem ar vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātiem,
  • bērniem līdz 12 g.v. kopā ar vecākiem vai pilngadīgu pavadošu personu, kam ir sertifikāts,
  • jauniešiem no 12 g.v. līdz 18 g.v. ar sertifikātu vai ar negatīvu testu, “ne vecāku” par 72 stundām (patstāvīgi veikti eksprestesti nav derīgi, bet “skolas testi” ir derīgi).

Uzrādot sertifikātu vai testa rezultātu, nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID). Personu apliecinošu dokumentu uzrādīt būs pienākums katram kalna apmeklētājam.

Sejas maskas ir jāvalkā publiskās iekštelpās un vietās, kur uzturas vairāk cilvēku, piemēram, pie inventāra nomas vai kases, bet masku var nelietot fizisko aktivitāšu un sporta treniņu laikā.

  1. Ierobežots apmeklētāju skaits un iepriekšēja rezervācija

Lai regulētu personu skaitu kalnā, apmeklētājiem būs jāveic iepriekšēja rezervācija lietotnē Bookla. To var izdarīt lejuplādējot aplikāciju Bookla savā mobilajā telefonā. Aplikācijā būs redzami brīvie laiki un vietas, kuriem varēs pieteikties.

  1. Apmeklējuma ilgums un pakalpojumu cenas

Trases apmeklējumi sadalīti 2 stundu ilgās sesijās. Atsevišķos laikos pieejamas arī 1 stundu ilgas sesijas. Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv

Apmeklētājus aicinām ierasties savlaicīgi, vismaz 30 min. pirms rezervētā laika. Ierasties vēlams sporta apģērbā vai arī pārģērbties savās automašīnās.

  1. Darba laiks

Sākotnēji darba laiks būs no plkst. 15.00 līdz 21.00.

  1. Instruktori

Kalnā būs iespēja izmantot slēpošanas un snovborda instruktoru pakalpojumus. Instruktoru kontakttālruņi atrodami mājas lapā www.lembergahute.lv.

  1. Citi pakalpojumi

Individuālām sporta aktivitātēm pieejama arī bezmaksas distanču slēpošanas trase un ragaviņu kalniņš. Uz ragaviņu kalniņu nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās 40 bezmaksas ragaviņas. Piedzīvojumu parka teritorijā uz dabīgā sniega seguma apmēram 2 km garumā pieejama arī distanču slēpošanas trase. Apmeklējuma rezervācija uz distanču slēpošanas trasi nav jāveic, bet jāievēro spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā!