Pateicīgos laika apstākļos slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ir izveidota kvalitatīva sniega sega un kopš pagājušās nedēļas nogales ekstrēmāku izjūtu cienītājiem pieejams arī snovparks ar četriem tramplīniem, no kuriem divi ir lielāki un divi mazāki. Tramplīni izveidoti pēc mūsdienīgām tendencēm tā, lai uz tiem varētu gan palēkties, gan tos apbraukt. Snovparkā izveidoti arī divi 6 metrus gari elementi, kas tiek dēvēti par “lielgabaliem”, arī bērniem pieejamas trīs dažādas snovparka figūras – 3 m gara varavīksne, kā arī 4m un 6 m garas slīdkastes. Slēpošanas kalnā darbojas arī slēpošanas trases, bērnu kalniņš un kameršļūkšanas trase.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ir vienas no zemākajām pakalpojumu cenām Latvijā, visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu ir darba dienās no plkst.15:00 līdz 16:30, jo šajā laikā spēkā ir darba dienu īpašais piedāvājums. Gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem ir iespējams saņemt atlaides norēķinoties ar ventiem.

Lai jebkurā brīdī saņemtu aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv , tur notiekošais uz kana vērojams arī web kamerās.