Domājot par dāvināšanas laiku, Olimpiskais centrs “Ventspils” aicina izvēlēties dāvanu, kas stiprinās veselību, sniegs enerģiju un dzīvesprieku. Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai pieejamas vienotas dāvanu kartes, kas būs piemērotas un lietderīgas ikvienam!

Galvenā dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Lai gan pašlaik daļa pakalpojumu valstī noteikto ierobežojumu dēļ nav pieejami, dāvanu karte ir derīga veselu gadu. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, baudīt ziemas priekus slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, kā arī priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu.

Dāvanu kartes var iegādāties Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Tās ir pieejamas par dažādām summām, un dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Olimpiskā centra dāvanu kartes būs laba dāvana ne tikai tuviniekiem, bet arī kolēģiem. Arī uzņēmumu vadītāji ir aicināti saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm pasniegt šīs dāvanu kartes, lai iepriecinātu Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā.

Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un aktīvās atpūtas objektos līdz 26.decembrim, norisinās atlaižu akcija “Ziemassvētku atlaižu maiss”. Tās ietvaros, iegādājoties abonementus vai dāvanu kartes, ikvienam būs iespēja izvilkt no atlaižu maisa kādu no dāvanu kartēm uz Ūdens piedzīvojumu parku, Piedzīvojumu parku vai Ledus halles slidotavu. Dāvanu maisā ir kuponi ar atlaidēm līdz pat -50% dažādiem Olimpiskā centra „Ventspils” pakalpojumu pirkumiem.

Informācija un izcenojumi par Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumiem pieejama mājas lapā www.ocventspils.lv