Lielisks piedāvājums ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem - slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ir iespēja iegādāties abonementus, kas ietver neierobežotu pacēlāja izmantošanu visas sezonas garumā.

Sezonas abonements pieaugušajiem izmaksā 50 EUR, savukārt, skolēniem (līdz 18 gadu vecumam) - 30 EUR. Tiek piedāvāta iespēja iegādāties arī pacēlāja abonementus ģimenei - diviem pieaugušajiem un vienam skolēnam (līdz 18 gadu vecumam) par 80 EUR, bet diviem pieaugušajiem un diviem skolēniem (līdz 18 gadu vecumam) par 100 EUR. Sīkāku informāciju par sezonas abonementu iegādi varat saņemt, zvanot pa tālruni  28611333. Lūdzam zvanīt kalna darba laikā. 

Šie abonementi ļaus jums izmantot pacēlājus visas sezonas garumā jebkurā laikā bez papildus maksas. 

Standarta cena pacēlāja izmantošanai par vienu stundu pirmdienās ir sākot no 2 EUR, otrdienās - piektdienās sākot no 4 EUR, bet sestdienās un svētdienās - no 4,50 EUR. Gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem ir iespējams saņemt atlaides, norēķinoties ar Ventiem.

Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tiek piedāvāts slēpošanas un snovborda inventārs, kā arī pieejama inventāra apkope, ko aicinām pieteikt pa tālruni 25444033. 
Laikā, kad kalns būs atvērts, apmeklētājus ik dienu gaidīs kafejnīca “Stenders”.

Lai jebkurā brīdī uzzinātu aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv, kurā uz kalna notiekošo var vērot arī caur divām web kamerām. 
 
Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā. Izbaudiet mirkļus, ko dāvā īsta ziema!