Padomi, kā veiksmīgi rezervēt slēpošanas kalna "Lemberga hūte" apmeklējumu aplikācijā Bookla.

Lejuplādē savā viedtālrunī mobilo aplikāciju Bookla. To var izdarīt aplikāciju ‘veikalā’, sekojot saitei - bookla.eu vai noskenējot QR kodu no attēla.

 1. Lai rezervētu apmeklējuma laiku pirmo reizi, ir nepieciešams reģistrēties. Pēc reģistrācijas ir jāveic rezervācija. 
 2. Izvēlies apmeklējuma ilgumu. 1 h apmeklējums ir pieejams tikai pēdējā stundā.
 3. Izvēlies apmeklējuma datumu. Ja datums iekrāsojas tumšāks, tajā ir pieejami brīvi laiki. Ja tas ir gaiši pelēks, tad apmeklējums nav iespējams. 
 4. Ja nav iespējams izvēlēties nevienu datumu tuvākajās dienās, tātad visas atvērtās rezervācijas ir jau aizņemtas un parādīsies uzraksts "Diemžēl šajā datumā nav brīvu vietu"! Ja parādās uzraksts "Šajā datumā uzņēmums vēl nav izveidojis nevienu notikumu", tad uz šo datumu reģistrācija vēl nav atvērta. 
 5. Izvēlies dalībnieku skaitu. Ar vienu telefona numuru, iespējams rezervēt ne vairāk kā 5 apmeklētājus. 
 6. Izvēlieties pieejamo apmeklējuma laiku.
 7. Ja nepieciešams inventārs, vēlams komentārā pie rezervācijas norādīt nepieciešamos zābaku izmērus. Tad varēsim būt droši, ka vajadzīgie izmēri būs pieejami konkrētajā laikā.
 8. Spiediet ‘Turpināt’ un pabeidziet rezervāciju.
 9. Rezervācija ir apstiprināta brīdī, kad visi soļi ir pabeigti, un aplikācijā parādās uzraksts "Pieraksts ir apstiprināts". Apstiprinājums uz e-pastu netiek sūtīts.
 10. Biļetes varēs iegādāties uz vietas kasē! Aplikācijā apmaksu nav iespējams veikt!
 11. Pārliecinies, vai tiešām esi veicis rezervāciju! Savu rezervēto laiku vari apskatīties aplikācijā sadaļā “Pieraksti”.
 12. Ja pārdomā, lūdzu atsaki savu rezervāciju un dod iespēju citiem apmeklētājiem! Pie atkārtotas neierašanās un rezervācijas neatcelšanas, paturam tiesības atteikt turpmākas rezervācijas! 

Vēlam veiksmīgu rezervāciju!