Iestājoties sala periodam, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” notiek sniega pūšana ar sniega lielgabaliem, un no 21.decembra par prieku mazajiem ziemas prieku cienītājiem būs atvērts bērnu kalniņš. Bērnu kalniņš būs pieejams no plkst. 15.00 līdz 20.00. Bērnu kalniņu var apmeklēt un izmantot tur esošās ragaviņas bez maksas.

Aicinām apmeklētājus būt apzinīgiem un rūpēties par drošu izklaidi, ievērojot kārtības noteikumus slēpošanas kalnā. Bērnu kalniņā pārvietošanās ar kājām notiek pa kalna malu, netraucējot tiem, kas laižas no kalna ar ragaviņām. Bērnu kalniņā kārtību uzrauga instruktori, tomēr pieaugušos aicinām būt vērīgiem un neatstāt bērnus uz kalniņa bez uzraudzības.

Aktuālāko informāciju par slēpošanas kalnu, darba laikiem, kā arī informāciju par pakalpojumu cenām lūdzam skatīt mājas lapā www.lembergahute.lv. Mājas lapā uz kalnu var palūkoties arī caur divām web kamerām.

Gaidot ziemas sezonu, slēpošanas kalnā ir sagatvots viss inventārs, pieejama arī slēpju un snovborda dēļu apkope, kā arī uz vietas ir iespēja iegādāties dāvanu kartes.