Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” aktīvi tiek baudīti ziemas prieki, tā ir iecienīta sportošanas un aktīvās atpūtas vieta, kur šobrīd darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase,  bērnu ragaviņu kalniņš, un atkal ir pieejama arī distanču slēpošanas trase.

Lai ziemas priekus varētu baudīt, neapdraudot savu un citu cilvēku veselību, aicinām apmeklētājus vairāk uzmanības pievērst piesardzības pasākumiem un, uzturoties slēpošanas kalna teritorijā, ievērot divu metru distanci, ja neesat no vienas mājsaimniecības, kā arī dezinficēt rokas un inventāru ar brīvi pieejamajiem dezinfekcijas līdzekļiem.

Slēpošanas kalna “Lemberga hūte” komanda ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai pakalpojumu izmantošana būtu droša, proti, slēpošanas un snovborda trašu rezervācija notiek attālināti, inventāra nomas un kases darbība ir pārcelta ārpus telpām, inventārs tiek dezinficēts, teritorijā ir izvietotas brīdinājuma zīmes un informatīvās norādes. Darbinieki seko līdzi tam, lai neveidotos sastrēgumi.

Atgādinām, ka slēpošanas un snovborda trasēm iepriekš jāpiesakās rezervācijas sistēmā Bookla, bet katras dienas pirmajai slēpošanas kalna darba stundai rezervāciju var veikt arī telefoniski, slēpošanas kalna darba laikā zvanot pa tālruni 28611333

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu! Sekojiet līdzi aktualitātēm mājas lapā www.lembergahute.lv , kā arī sociālajos tīklos.