4. janvāra vakarā ir uzsākta sniega pūšana slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”. Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka sniega segas sagatavošana turpināsies līdz 8.janvārim, kad plkst. 11:00 plānots atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju, iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un bērnu ragaviņu kalniņu. Sniega sagatavošana notiek ar sešiem sniega lielgabaliem. Lietošanai sagatavots arī viss slēpošanas un snovborda inventārs un apmeklētājus gaida kafejnīca “Stenders pica”.

Slēpošanas kalnā mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C un sniega segas izveidošanai nepieciešamas vairākas dienas.

Interesentiem arī šogad tiks organizētas slēpošanas un snovborda individuālās apmācības un apmācības grupās ar vairākām nodarbībām instruktora vadībā. Apmācību grupas ir paredzētas interesentiem bez iepriekšējas slēpošanas vai snovborda pieredzes. Slēpošanas un snovborda  apmācības paredzētas bērniem no 6 gadu vecuma. Pieaugušajiem vecuma ierobežojuma apmācībām nav.

Pakalpojumu cenas ir palikušas iepriekšējā gada līmenī. Ventspilniekiem visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu būs darba dienās no 15:00 līdz 16:30, jo šajā laikā būs spēkā darba dienu īpašais piedāvājums. Gan Ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem būs iespējams saņemt atlaides norēķinoties ar Ventiem.