Pavasarīgā gaisa temperatūra ir nepielūdzama, un sniega sega slēpošanas kalnā kūst ļoti ātri. Vēl šodien, 25.februārī, slēpošanas kalna nogāzes ir atvērtas apmeklētājiem. Pakalpojumu izmantošanai tiks piešķirta 50% atlaide. Bērnu kalniņš apmeklētājiem vairs nav pieejams. 

Lai ar jautrību sirdī atvadītos no ziemas sezonas, kura šoreiz būs ilgusi 46 dienas bez pārtraukumiem, vēl līdz 27.februārim aicinām visus aktīvās atpūtas cienītājus veikt atraktīvus nobraucienus pa kalna nogāzi, izveidot savu sezonas noslēguma brauciena video un iesūtīt balsošanai. Nobraucienam lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 28611333, lai rezervētu laiku 25.februārī līdz plkst. 20.00, piektdien, 26.februārī no plkst. 16.00 – 19.00 un sestdien, 27.februārī, no plkst. 12.00 līdz 15.00. 

Radošākie un atraktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti sekojošās nominācijās:

  • “Krāšņākais noformējums”,
  • “Atraktīvākais izpildījums”,
  • “Oriģinālākais braucamrīks”,
  • “Gatavs pludmales sezonai”, 

Nomināciju uzvarētāji iegūs balvu pēc savas izvēles uz kādu no aktīvās atpūtas objektiem: slēpošanas kalna “Lemberga hūte” pacēlāja karti 2021./2022. gada sezonai, Piedzīvojumu parka apmeklējumu ģimenei, Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumu ģimenei vai Pludmales akvaparka apmeklējumu ģimenei.  

Lai pretendētu uz balvām, līdz 28.februāra plkst. 22.00 uz e-pastu jāiesūta līdz 30 sekunžu garš nobrauciena video. Olimpiskā centra “Ventspils” facebook lapā tiks apkopoti un ievietoti iesūtītie video, kur ikviens varēs nobalsot par savu favorītu.  

Ārpus darba laika un pēc sezonas noslēguma Piedzīvojumu parka teritorija apmeklētājiem nebūs pieejama.

Sekojiet līdzi aktualitātēm mājas lapā www.lembergahute.lv , kā arī sociālajos tīklos.