Sestdien, 12.novembrī, plkst. 12.00 slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” apmeklētājiem tiks atvērta kameršļūkšanas trase un bērnu kalniņš. Bērnu kalniņa un tur esošo ragaviņu izmantošana ir bez maksas. Kameršļūkšana un bērnu kalniņš būs pieejami tik ilgi, cik to atļaus laika apstākļi.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu sākt ziemas sezonu, tomēr laika apstākļi, lai arī vizuāli ziemīgi, vēl nav īsti piemēroti mākslīgā sniega ražošanai. Sniega pūšana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C un sniega segas izveidošanai nepieciešamas vismaz piecas dienas. Ņemot vērā to, ka pacēlāji pagājušajā gadā tika pārcelti uz kalna virsotni, kas ir par 6 m augstāka kā iepriekš, arī platība, kas jānopūš ar sniegu, ir palielinājusies.

Ziemas prieku cienītājus aicinām jau laicīgi parūpēties par sava inventāra apkopi un to jau šobrīd var veikt slēpošanas kalna servisa ēkā. Sezonā būs arī slēpošanas un snovborda apmācības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visu gadu pie kalna darbojas kafejnīca “Stenders pica”.