No ceturtdienas, 25.janvāra, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts. Kalns tika atvērts 16. janvāra vakarā un darbojās bez pārtraukuma deviņas dienas, līdz 24.janvārim.

Šajā laikā kalnā liela aktivitāte bija visu darba nedēļu, ne tikai brīvdienās. Apmeklētāji bija iecienījuši īpašo darba dienas piedāvājumu – kad no plkst. 15:00 – plkst. 18:00 bija iespējams inventāru un pacēlāju izmantot tikai par 5 EUR. Liels pieprasījums bijis pēc slēpošanas inventāra. Maksas pakalpojumus kopumā ir izmantojuši vairāk kā 2300 apmeklētāji, bet kopējais apmeklējumu skaits bijis ap 7000 personu. Ģimenes aktīvi izmantoja arī bezmaksas bērnu kalniņu un ragaviņas, kā arī pilsētnieki un pilsētas viesi labprāt apmeklēja kalna virsotni, lai vērotu pilsētu no augstākā pieejamā skatu punkta Ventspilī.

Slēpošanas kalnā savus pakalpojumus sniedza arī sertificēti slēpošanas un snovborda instruktori, veicot gan individuālas apmācības, gan apmācības grupā.

Slēpošanas kalns tika atvērts 2005.gada decembrī un šī ir kalna trīspadsmitā sezona. Pirmajā gadā kalna augstums bija vien 22m, bet šobrīd kalna virsotne sniedzas jau 58m virs jūras līmeņa un nobrauciena garums sasniedz 240m.

Aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu var uzzināt, apmeklējot mājas lapu www.lembergahute.lv