Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, un arī slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ līdz 28.februārim aicinām visus aktīvās atpūtas cienītājus individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros veikt atraktīvus un krāšņus nobraucienus pa kalna nogāzi, tos nofilmēt un iesūtīt balsošanai. Nobraucienam ar nestandarta braucmarīkiem lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 28611333.

Radošākie un atraktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti sekojošās nominācijās:

  • “Krāšņākais noformējums”,
  • “Atraktīvākais izpildījums”,
  • “Oriģinālākais braucamrīks”,
  • “Gatavs pludmales sezonai”.

Nomināciju uzvarētāji iegūs balvu pēc savas izvēles uz kādu no aktīvās atpūtas objektiem: slēpošanas kalna “Lemberga hūte” pacēlāja karti 2021./2022. gada sezonai, Piedzīvojumu parka apmeklējumu ģimenei, Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumu ģimenei vai Pludmales akvaparka apmeklējumu ģimenei. 

Lai pretendētu uz balvām, līdz 28.februāra plkst. 22.00 uz e-pastu  jāiesūta līdz 30 sekunžu garš nobrauciena video. Olimpiskā centra “Ventspils” facebook lapā tiks apkopoti un ievietoti iesūtītie video, kur ikviens varēs nobalsot par savu favorītu. 

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu! Sekojiet līdzi aktualitātēm mājas lapā www.lembergahute.lv , kā arī sociālajos tīklos.