Piedzīvojumu parkā starp aktīvajām ziemas un vasaras sezonām notiek  dažādi saimnieciski darbi. Starpsezonā Piedzīvojumu parkā ir nodarbinātas septiņas personas, kas veic nepieciešamos sezonas sagatavošanas darbus.

Tūlīt pēc vasaras sezonas noslēguma Piedzīvojumu parkā tiek ieziemotas vasaras atrakcijas, tas nozīmē, ka viena daļa atrakciju tiek pārvietotas, lai atbrīvotu vietu slēpošanas trasēm, bet daļa atrakciju tiek sagatavotas uzglabāšanai noliktavās. Savukārt ziemas slēpošanas un snovborda inventārs tiek nogādāts inventāra nomas telpās un atbilstoši sagatavots izmantošanai ziemas sezonā. Arī ragaviņas, kameršļūkšanas un cits inventārs tiek izvietots tam paredzētajās vietās. 

Šogad plānots nedaudz pārveidot kalna profilu, vairāk vietas atvēlot slēpošanas un snovborda trasēm un samazinot snovparka daļu, kurā ir tramplīni un snovparka elementi. Lai samazinātu rindas pacēlāju karšu iegādei, plānots izveidot āra kasi.

Svarīgi aspekts, gatavojoties sezonai, ir apmeklētāju drošības pasākumi. Tiek pārskatītas un atjaunotas drošības instrukcijas, kārtības noteikumi, kas jāievēro atrodoties uz kalna, kā arī tiek izstrādāts rīcības plāns darbiniekiem īpašās situācijās. Tiek pārbaudīts iekārtu un pacēlāju tehniskais stāvoklis.

Piedzīvojumu parka pārvaldniece un vietnieks gatavo nākamā gada budžetu, plāno izdevumus un ieņēmumus, kā arī izstrādā priekšlikumus jaunām atrakcijām un pakalpojumiem. Kopīgi ar citiem speciālistiem tiek plānota Piedzīvojumu parka teritorijas tālāka attīstība.

Šajā laikā tiek meklēti arī sezonas darbinieki, kuri vēlētos un būtu piemēroti darbam uz kalna un inventāra nomā. Aktuālās vakances ir pacēlāju operatoriem un administratoriem. Pacēlāja operatori strādā uz maiņām pie pacēlājiem, tiem tiek izsniegts speciāls silts darba apģērbs un viņu pienākumos ietilpst apmeklētāju uzraudzīšana uz kalna. Savukārt, slēpošanas kalna administratori izsniedz slēpošanas un snovborda inventāru, strādā pie kases un pārdod pacēlāju kartes.

Aicinām sekot līdzi norisēm uz kalna mājas lapā www.lembergahute.lv  Tur vērojama arī web kamera.