Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” pieejama arī distanču slēpošanas trase, tā ierīkota Piedzīvojumu parka teritorijā apmēram 2 km grumā. Trasē izveidotas pēdas slēpošanai klasiskajā stilā un slīdsolī, nodrošināts arī apgaismojums vakara tumšajās stundās. Slēpošanas kalna inventāra nomā ierobežotā skaitā pieejams arī inventārs distanču slēpošanai.

Apmeklējuma rezervācija uz distanču slēpošanas trasi nav jāveic, bet jāievēro spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi. Spēkā esošo ārkārtas situācijas noteikumu dēļ ģērbtuves slēpošanas kalna servisa ēkā šobrīd apmeklētājiem nav pieejamas. Ar cenām inventāra nomai var iepazīties slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv  

Šobrīd slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, kurās  jāveic iepriekšēja rezervācija (kā to paredz Latvijas Slēpošanas Federācijas izstrādātie noteikumi) lietotnē Bookla, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuru nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas. Rezervācijas slēpošanas kalna iesācēju un lietpratēju trasees apmeklējumam tiek atvērtas katru nedēļu pirmdienās un ceturtdienās ap plkst. 10.00.    

Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā. Izbaudiet mirkļus, ko dāvā īsta ziema!