No otrdienas, 28.decembra, slēpošanas kalnā būs atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācijas uz lietpratēju trasi 28. un 29.decembrim no plkst. 10.00 pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Slēpošanas kalns darba dienās būs atvērts plkst. 12.00-22.00, darba laikus svētku laikā skatīt ŠEIT.

Atgādinām, ka slēpošanas kalna apmeklējums pieejams tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Rezervāciju var veikt lietotnē Bookla, bet apmeklētāju ērtībai esam ieviesuši iespēju rezervēt apmeklējumu arī caur mājaslapu.

Šobrīd slēpošanas kalnā jau darbojas iesācēju trase, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuru nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas.

Piedzīvojumu parka teritorijā uz dabīgā sniega seguma no 28.decembra pieejama arī distanču slēpošanas trase. Trasē izveidotas pēdas slēpošanai klasiskajā stilā un slīdsolī, nodrošināts arī apgaismojums vakara tumšajās stundās. Slēpošanas kalna inventāra nomā ierobežotā skaitā pieejams arī inventārs distanču slēpošanai. Apmeklējuma rezervācija uz distanču slēpošanas trasi nav jāveic, bet jāievēro spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties  slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai olimpiskā centra “Ventspils” un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sociālo tīklu kontos.

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu!