Lai paplašinātu ziemas sporta aktivitāšu iespējas slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”, no 7.janvāra plkst. 15.00 kalna nogāzē, blakus iesācēju trasei, būs atvērts arī snovparks. Rezervācijas uz snovparku un iesācēju slēpošanas trasi ir pieejamas aplikācijā “Bookla” un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

Snovparkā ir izvietoti 2 tramplīni un četras konstrukcijas. Nokļūšanu snovparkā nodrošina centrālais tablešveida pacēlājs. Snovparka 2 stundu apmeklējums darba dienās maksā 6,00 EUR, bet brīvdienās 7,00 EUR. Rūpējoties par apmeklētāju drošību, snovparka apmeklējums tikai ar aizsargķiverēm.

Turpmākajās dienās slēpošanas kalns darba dienās būs atvērts plkst. 15.00-20.00, sestdienās, svētdienās – plkst. 12.00-22.00. 

Atgādinām, ka slēpošanas kalna "Lemberga hūte" maksas pakalpojumi pieejami “zaļajā” drošības režīmā un tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Rezervāciju var veikt lietotnē Bookla, bet apmeklētāju ērtībai esam ieviesuši iespēju rezervēt apmeklējumu arī caur mājaslapu. Uz ragaviņu kalniņu nav iepriekš jāpiesakās, bet tajā drīkst izmantot tikai uz vietas esošās 40 bezmaksas ragaviņas.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Olimpiskā centra “Ventspils” un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sociālo tīklu kontos.

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu!

 

Foto: Renārs Boļšēvics