12.februārī, Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” aizvadīta Sniega diena, kuras ietvaros ģimenēm bija iespējams startēt 9 atraktīvās stafetēs. Pasākumā piedalījās 32 ģimenes. Veiksmīgākā komanda bija komanda ar nosaukumu “Oši koši”. Visām atraktīvajām ģimenēm bija lieliska iespēja saņemt balvas, jo visas startējušās ģimenes piedalījās izlozē, kur laimesti bija ģimenes apmeklējumi uz dažādām Ventspils atpūtas vietām – Piedzīvojumu parks, Ūdens piedzīvojumu parks, Ledus halles slidotava, Kurzemes Democentrs, Ventspils Planetārijs, KINO RIO un Usmas SPA.

Sniega dienas ietvaros dalībniekiem uz kalna bija iespējams izmēģināt SledDogs sniega slidas un piedalīties “OptiBet ātruma nobraucienā”, kuru izmēģināja vairāk nekā 100 sniega kalna apmeklētāji, bet īpašās nobrauciena sacensībās piedalījās 16 dalībnieki. Kā ātrākais stiprā dzimuma pārstāvis bija Kaspars Kukainis (17,98 sekundes), bet sievietēm Alīna Usatova (19,8 sekundes). 

Sniega dienas atbalstītāji Slēpošanas kalns “Lemberga hūte”, Ūdens Piedzīvojumu parks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Kurzemes Democentrs, Kino RIO, Usmas SPA, Ventspils Jaunrades nama planetārijs un Latvijas Slēpošanas federācija.