Ziemas brīvdienās pastiprinājusies iedzīvotāju interese par ziemas priekiem. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu piedāvāt aktīvās atpūtas pakalpojumus, tomēr laika apstākļi, lai arī vizuāli ziemīgi, vēl nav piemēroti, lai sāktu mākslīgā sniega ražošanu ar sniega pūtējiem. Mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C un sniega segas izveidošanai nepieciešamas vismaz četras dienas.   

Sala periodā, kas bija iestājies pagājušā gada nogalē, tika sākta sniega ražošana un sagatavots bērnu kalniņš, kā arī kameršļūkšanas trase, izdevās sapūst arī sniega kārtu slēpošanas kalna nogāzē un atvērt iesācēju kalniņu, kas darbojās no 22. līdz 26. decembrim. Gada nogalē sagatavotā sniega kārta tagad, sala iestāšanās gadījumā, varētu kalpot par pamatu tālākai sniega segas sagatavošanai. Tuvākās laika prognozes gan ik dienas mainās, tādēļ prognozēt turpmākās norises uz kalna šobrīd ir grūti.

Neskatoties uz to, ziemas prieku cienītājus aicinām jau laicīgi parūpēties par sava inventāra apkopi un to jau šobrīd slēpošanas kalnā var veikt. Inventāra apkopi  aicinām pieteikt pa tālruni 25444033.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ziemas sezonā darbojas slēpotāju un snovborda trases, snovparks, kameršļūkšanas trase, bērnu kalniņš ar bezmaksas ragaviņām. Līdz ar pastāvīga sala iestāšanos sniega sagatavošana slēpošanas kalnā notiks ar sešiem lielgabaliem. Lietošanai sagatavots arī viss slēpošanas un snovborda inventārs. Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori.