Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” kopš 21. janvāra notiek sniega segas sagatavošana ar sešiem sniega lielgabaliem. Sestdien, 26.janvārī, no plkst. 11.00 būs atvērta iesācēju slēpošanas trase, kameršļūkšanas trase un ragaviņu kalniņš. Paralēli sniega sagatavošana ar lielgabaliem turpināsies, un svētdien, 27.janvārī, no plkst.11.00 būs atvērta slēpošanas trase ar centrālo pacēlāju. Pēc slēpošanas kalna nogāžu sagatavošanas plānots uzsākt arī sniega pūšanu distanču slēpošanas trasē.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ziemas sezonā darbojas slēpošanas un snovborda trases, snovparks, kameršļūkšanas trase, bezmaksas bērnu kalniņš ar 40 ragaviņām. Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori.     Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tiek piedāvāts slēpošanas un snovborda inventārs, kā arī pieejama inventāra apkope, ko aicinām pieteikt pa tālruni 25444033.

Laikā, kad kalns būs atvērts, apmeklētājus ik dienu gaidīs kafejnīca “Stenders pica”.

Pakalpojumu cenas ir palikušas iepriekšējā gada līmenī. Visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu būs darba dienās no 15:00 līdz 16:30, jo šajā laikā spēkā būs darba dienu īpašais piedāvājums. Gan Ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem būs iespējams saņemt atlaides norēķinoties ar Ventiem.

Aicinām apmeklētājus būt apzinīgiem un rūpēties par drošu izklaidi, ievērojot kārtības noteikumus slēpošanas kalnā. Bērnu kalniņā pārvietošanās ar kājām notiek pa kalna malu, netraucējot tiem, kas laižas no kalna ar ragaviņām. Bērnu kalniņā kārtību uzraudzīs instruktori, tomēr pieaugušos aicinām būt vērīgiem, vecāki nedrīkst atstāt bērnus uz kalniņa bez uzraudzības.

Slēpošanas trases apmeklētājiem jānovērtē savas prasmes un jāizvēlas drošs augstums, no kura braukt ar slēpēm vai snovborda dēli. Ja nav iespēju izmantot apmācībām instruktora pakalpojumus, aicinām pirms kalna apmeklējuma ieskatīties interneta vietnē youtube.com, kurā atrodamas slēpošanas un snovborda video pamācības. Lai izvairītos no traumām, laižoties no kalna, svarīgi ir iemācīties apstāties, kā arī pareizi nokrist.

Lai jebkurā brīdī uzzinātu aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv, kurā uz kalna notiekošo var vērot arī caur divām web kamerām.

Novēlam patīkamu atpūtu!