Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” 21. janvāra vakarā tika sagaidīti piemēroti laika apstākļi sniega pūšanai un tika iedarbināti seši sniega lielgabali. Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka sniega segas sagatavošanai būs nepieciešamas vismaz četras dienas, un pie labvēlīgiem laika apstākļiem, sestdien, 26.janvārī, plānots atvērt iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un ragaviņu kalniņu. Sestdien sniega sagatavošana ar lielgabaliem turpināsies, un svētdien, 27.janvārī, plānots atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju. Pēc slēpošanas kalna nogāžu sagatavošanas plānots uzsākt arī sniega pūšanu distanču slēpošanas trasē.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” ziemas sezonā darbojas slēpotāju un snovborda trases, snovparks, kameršļūkšanas trase, bērnu kalniņš ar 40 bezmaksas ragaviņām. Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori.     Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tiek piedāvāts slēpošanas un snovborda inventārs, kā arī pieejama inventāra apkope, ko aicinām pieteikt pa tālruni 25444033.

Laikā, kad kalns būs atvērts, apmeklētājus ik dienu gaidīs kafejnīca “Stenders pica”.

Pakalpojumu cenas ir palikušas iepriekšējā gada līmenī. Visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu būs darba dienās no 15:00 līdz 16:30, jo šajā laikā spēkā būs darba dienu īpašais piedāvājums. Gan Ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem būs iespējams saņemt atlaides norēķinoties ar Ventiem.

Lai jebkurā brīdī uzzinātu aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv, kurā uz kalna notiekošo var vērot arī caur divām web kamerām.