Neskatoties uz atkušņa iestāšanos, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” darbu turpina. Slēpošanas kalnā joprojām darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, uz kurām jāveic iepriekšēja rezervācija lietotnē Bookla. Pieejama arī distanču slēpošanas trase un bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuriem nav iepriekš jāpiesakās. 

Ragaviņu kalniņā drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas, un tas būs pieejams apmeklētājiem vēl vismaz līdz piektdienai, 26.februārim. 

Joprojām cenšamies uzturēt arī distanču slēpošanas trasi, bet, ņemot vērā laika apstākļus, trases kvalitāte nav garantēta, tādēļ katram distanču slēpotājam pašam jāizvērtē vēlme to izmantot.

Ja laika apstākļu dēļ kalns apmeklētājiem tiks slēgts, par to tiks izvietota informācija Olimpiskā centra “Ventspils” un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” sociālajos tīklos, kā arī mājas lapā www.lembergahute.lv. Apmeklētājiem, kuri būs veikuši rezervācijas aplikācijā Bookla, tiks nosūtīta ziņa par rezervācijas atcelšanu. 

Atgādinām, ka katras dienas pirmajai slēpošanas kalna Lemberga hūte darba stundai rezervāciju var veikt arī telefoniski, slēpošanas kalna darba laikā zvanot pa tālruni 28611333.

Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”!