Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un aktīvās atpūtas objektos Ziemassvētku noskaņā, no 9. līdz 26.decembrim, norisinās atlaižu akcija “Ziemassvētku atlaižu maiss”. Tās ietvaros, iegādājoties abonementus vai dāvanu kartes, ikvienam būs iespēja izvilkt no atlaižu maisa līdz pat 50% atlaidi  konkrētiem aktīvās atpūtas un sporta pakalpojumiem vai nākošajam Olimpiskā centra „Ventspils” pakalpojumu pirkumam.

Lai piedalītos Ziemassvētku atlaižu akcijā, līdz š.g. 26. decembrim jāiegādājas -

kādu no Olimpiskā centra „Ventspils” abonementiem uz:

  • Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāli, lielo baseinu, mazo baseinu vai SPA kompleksu;
  • Basketbola halles atlētikas zāli;
  • Pārventas sporta kompleksa atlētikas zāli;
  • Ledus halles slidotavu;

Vai arī dāvanu kartes:

  • Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem;
  • Piedzīvojumu parka un slēpošanas kalna “Lemberga hūte” pakalpojumiem, kur  dāvanu kartes no š.g.11.decembra būs pieejamas Basketbola halles un Ūdens piedzīvojumu parka kasēs.

Dāvanu kartes uz dažādiem Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un aktīvās atpūtas objektiem vienuviet varēs iegādāties Ziemassvētku tirdziņa laikā š.g. 21. decembrī sporta namā “Centrs”.

Akcijas laikā iegūtie atlaižu kuponi būs derīgi līdz 29.02.2020. Ar akcijas kuponu iespējams saņemt tikai kuponā norādītā apmēra atlaidi uz kupona noteiktajam pakalpojumam. Kuponu nav iespējams mainīt, un to var izmantot tikai vienu reizi.

Nepalaid garām lielisku iespēju un seko līdz informācijai www.ocventspils.lvwww.udensparks.lv un www.lembergahute.lv .