“ITteQ let’s Challenge the World” ir izklaidējošs televīzijas šovs, kurā aktieri, komiķi, sportisti un citi Japānā populāri cilvēki ļaujas trakiem, interesantiem un ekstrēmiem piedzīvojumiem, izmēģina neparastas aktivitātes dažādās pasaules vietās un iepazīstina ar tām televīzijas skatītājus. Šovs tiek pārraidīts svētdienas vakaros un tam ir aptuveni 20 miljoni skatītāju.

No 23. līdz 27.februārim filmēšana notiek Baltijas valstīs un starp viņu galamērķiem ir arī Ventspils Piedzīvojumu parks. Šova veidotājus ir ieinteresējis Piedzīvojumu parka piedāvātās aktivitātes un, jo īpaši, atrakcija - Trakais Rotors, kas ir latviešu izgudrojums un kuru izmēģinās Japānā populāra komiķe un aktrise Imoto Ayako.

Interese izmēģināt Trako Rotoru ir saprotama, jo tā ir viena no tām Piedzīvojumu parka atrakcijām, kura sagādā nebijušas izjūtas un kārtīgu adrenalīna devu, veļoties lejā no kalna. Lai arī atrakcija ir ekstrēma, tās konstrukcija sniedz ļoti lielu drošību tās lietotājam. 

Uz šova epizodes filmēšanu Ventspilī ieradīsies arī Trakā Rotora izgudrotājs Roberts Brīvlauks, kurš piedalīsies atrakcijas uzstādīšanā, kā arī sniegs interviju šova veidotājiem par šīs atrakcijas izveidi. Roberts izsaka lielu pateicību Ventspils Piedzīvojumu parkam, jo tā esot bijusi pirmā vieta pasaulē, kur viņa izgudrojums tika uzstādīts.