Februāra izskaņā Ventspils Piedzīvojumu parkā tika filmētas epizodes populārākajam Japānas televīzijas šovam “ITteQ let’s Challenge the World”, kura auditorija ir 20 miljonu skatītāju. Japānas šova aktieri Piedzīvojumu parkā izmēģināja vienu no ekstrēmāka

Interesentiem šova epizodes ir iespējams noskatīties www.youtube.com kanālā https://www.youtube.com/watch?v=aMZ-5BnC61c (sižets no 19:33 līdz 21:18).

“ITteQ let’s Challenge the World” ir izklaidējošs televīzijas šovs, kurā Japānā populāri cilvēki ļaujas trakiem, interesantiem un ekstrēmiem piedzīvojumiem, izmēģina neparastas aktivitātes dažādās pasaules vietās un iepazīstina ar tām televīzijas skatītājus. Šova veidotāji Ventspili apmeklēja Baltijas tūres ietvaros un tos bija ieinteresējusi Piedzīvojumu parka atrakcija Trakais Rotors, kas ir īpašs ar to, ka izgudrots un tapis Latvijā.

Bija agrs sestdienas rīts, kad komanda no Japānas ieradās Ventspils Piedzīvojumu parkā. Šova filmēšanas diena bija saulaina un kalnu klāja sniega sega, kas īsti nav ierasta vasaras atrakcijai Trakajam rotoram. Iesējams šis apstāklis šovu padarīja vēl neierastāku. Japānā populārā komiķe Imoto Ayako devās izmēģināt latviešu izgudrojumu un Trakā rotora izmēģināšanas laikā komiķei bija gan uztraukums, gan emocionāli kliedzieni. Kā vēlāk atzina Imoto Ayako, viņai esot bijis bail, bet paticis, savukārt operatoram, kurš devās nobraucienā kopā ar komiķi, atrakcija sagādāja daudz prieka un jautrības. Tāpat redzēto uztvēra pārējie komandas dalībniekiem, kuri smejoties noskatījās kolēģes piedzīvojumā.

Pēc aktivitātēm, kas bija paredzētas Piedzīvojumu parkā, Japānas ciemiņiem vēl bija palicis brīvs laiks, tāpēc ātri tika pieņemts spontāns lēmums apmeklēt vēl kādu Ventspils objektu. Pateicoties ventspilnieku iesaistei, tālāk šova veidotāji jau devās uz Ventspils Livonijas ordeņa pili, kur Imoto Ayako iejutās bruņinieku lomā.

Notikumiem uz kalna varēja sekot līdzi web kamerās, bet par filmēšanas procesu un piedzīvotajām emocijām šova veidotāji bija izteikuši lūgumu informāciju nepublicēt pirms šovs nav pārraidīts televīzijā. Tikai šonedēļ televīzijas skatītāji varēja iepazīties ar Imoto Ayako piedzīvojumiem Baltijas valstīs, līdz ar to arī pārējiem, gan Ventspils, gan Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja noskatīties Japānas šovu, kura epizodes ir filmētas mums tik pazīstamās vietās – arī Ventspils Piedzīvojumu parkā!