No sestdienas, 26.janvāra, slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” apmeklētājiem bija pieejama iesācēju trase, kameršļūkšanas trase un bērnu kalniņš, bet svētdien darbojās arī centrālais pacēlājs un slēpošanas trase visā garumā. Ziemas prieki uz kalna sezonas pirmajās divās dienās bijuši ļoti iecienīti – kalnā pabijuši vairāk kā 3000 apmeklētāji un pārdoti 940 maksas pakalpojumi.

Bērnu kalniņš “Lemberga hūtē” mazajiem apmeklētājiem pieejams bez maksas, un noteikumi nosaka, ka bērnu kalniņā drīkst vizināties tikai ar slēpošanas kalna nodrošinātajām plastmasas ragaviņām. Šādi noteikumi paredzēti drošības apsvērumu dēļ – pirmkārt, pieejamo ragaviņu skaits regulē vienlaicīgi uz kalniņa esošo apmeklētāju daudzumu un otrkārt – samazina iespēju gūt traumas no smagākām un lielākām ragavām, piemēram, ar dzelzs sliecēm. Lemberga hūtē bez maksas ir pieejamas 40 vieglas plastmasas ragaviņas.

Sezonā uz kalna savus pakalpojumus piedāvā arī slēpošanas un snovošanas apmācību instruktori. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tiek piedāvāts slēpošanas un snovborda inventārs, kā arī pieejama inventāra apkope, ko aicinām pieteikt pa tālruni 25444033. Laikā, kad kalns būs atvērts, apmeklētājus ik dienu gaidīs kafejnīca “Stenders”.

Pēc slēpošanas kalna nogāžu sagatavošanas plānots uzsākt arī sniega pūšanu distanču slēpošanas trasē.

Lai jebkurā brīdī uzzinātu aktuālāko informāciju par Lemberga hūtes darbu, iesakām apmeklēt mājas lapu www.lembergahute.lv, kurā uz kalna notiekošo var vērot arī caur divām web kamerām.

Esiet laipni gaidīti slēpošanas kalnā. Izbaudiet mirkļus, ko dāvā īsta ziema!