Katras dienas pirmajai slēpošanas kalna darba stundai rezervāciju tagad var veikt arī telefoniski, slēpošanas kalna darba laikā zvanot pa tālruni 28611333.

No svētdienas, 17.janvāra, slēpošanas kalnā atvērta arī lietpratēju trase. Turpmāk rezervācijas slēpošanas kalna apmeklējumam tiks atvērtas katru nedēļu pirmdienās un ceturtdienās ap plkst. 10.00.   Šobrīd slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase, lietpratēju trase un bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuru nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas. Tiklīdz sniega sega atļaus, tiks atvērta arī distanču slēpošanas trase, par ko informēsim atsevišķi.

Lai regulētu personu skaitu kalnā, apmeklētājiem jāveic iepriekšēja rezervācija (kā to paredz Latvijas Slēpošanas Federācijas izstrādātie noteikumi) lietotnē Bookla. To var izdarīt lejuplādējot aplikāciju Bookla savā mobilajā telefonā. Lai rezervētu slēpošanas kalna "Lemberga hūte" apmeklējumu izmantojot aplikāciju Bookla, esam sagatavojuši pamācību, kā to veiksmīgi izdarīt.

Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties  slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv