No svētdienas, 17.janvāra, slēpošanas kalnā būs atvērta arī lietpratēju trase. Rezervācija lietpratēju trasei sākas sestdien, 16.janvārī, ap plkst. 13.00.

Turpmāk rezervācijas slēpošanas kalna apmeklējumam tiks atvērtas katru nedēļu pirmdienās un ceturtdienās ap plkst. 10.00.   

Šobrīd slēpošanas kalnā jau darbojas iesācēju trase un bērnu ragaviņu kalniņš, uz kuru nav iepriekš jāpiesakās, bet drīkst izmantot tikai uz vietas esošās bezmaksas ragaviņas. Tiklīdz sniega sega atļaus, tiks atvērta arī distanču slēpošanas trase, par ko informēsim atsevišķi.

Šī brīža epidemioloģiskie drošības noteikumi paredz, ka slēpošanas un snovborda trases drīkst darboties ar ierobežotu apmeklētāju skaitu. Lai regulētu personu skaitu kalnā, apmeklētājiem jāveic iepriekšēja rezervācija (kā to paredz Latvijas Slēpošanas Federācijas izstrādātie noteikumi) lietotnē Bookla. To var izdarīt lejuplādējot aplikāciju Bookla savā mobilajā telefonā. Lai rezervētu slēpošanas kalna "Lemberga hūte" apmeklējumu izmantojot aplikāciju Bookla, esam sagatavojuši pamācību, kā to veiksmīgi izdarīt.

Trases apmeklējumi sadalīti 2 stundu ilgās sesijās. Atsevišķos laikos būs pieejamas arī 1 stundu ilgas sesijas.

Par pakalpojumu cenām dažādām apmeklētāju grupām un inventāra nomai var iepazīties  slēpošanas kalna mājas lapā www.lembergahute.lv