Lemberga hūtē atjaunota sniega sega!

Šodien, 11. janvārī, plkst. 15:00 slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” būs atvērta slēpošanas trase ar centrālo pacēlāju un iesācēju slēpošanas trase. Apmeklētāji varēs izmantot arī kameršļūkšanas trasi un bērnu kalniņu.

Lemberga hūte uz laiku slēgta!

Šodien, 9. janvārī, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts, cenšoties saglabāt sniega segas pamatu līdz nākamajiem mīnuss grādiem, kas tiek solīti jau šajā nedēļā. Apmeklētāji joprojām varēs izmantot ragaviņu kalniņu un pa trepēm uz

Lemberga hūtē pūš sniegu!

Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka sniega segas sagatavošana turpināsies līdz 8.janvārim, kad plkst. 11:00 plānots atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju, iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un bērnu ragaviņu kalniņu.

Jaunu zeķu vietā ūdens un sniega izklaides

Domājot par dāvināšanas laiku, Olimpiskais centrs “Ventspils” aicina siltās zeķes un cepures šogad nomainīt pret dāvanu, kas sildīs ne tikai kājas un galvu, bet arī dos iespēju izkustēties un relaksēties.

Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” noris ziemas sezonas darbi

Sniega sega šogad zemi klājusi neierasti agri un līdz ar to pastiprinājusies iedzīvotāju interese par ziemas priekiem. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu sākt ziemas sezonu, tomēr laika apstākļi, lai arī vizuāli ziemī